Kompozit Cephe Kaplama

İzmir Kompozit Cephe Kaplama

Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. İzmir Çiğli Kompozit Cephe Kaplama her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit panelleri tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

İzmir Kompozit Cephe Kaplama Alüminyum Kompozit Panel, iki yüzü alüminyum levhalarla kaplı içi polietilen dolgulu kompoze levhalardır. Bir çok renk seçeneğinin yanısıra granit ve ahşap desen seçenekleriyle mimari estetiğe tamamlayıcı bir unsur olarak cephe kaplamalarında kullanılmaktadır.

Alüminyum Kompozit Paneller; * Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü, * Diğer cephe kaplama malzemelerine oranla daha hafif, * Düzgün yüzeyli, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklı, * İşlenmesi kolay, * Bakım ve temizliği kolay, * Geniş renk seçeneğine sahip, * Titreşim emme özelliğine sahip ve korozyona karşı dayanıklı. Batı Metal olarak alüminyum mimari cephe giydirme sistemleri (kompozit dış cephe kaplama işleri) firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.