Panjur Sistemleri

İzmir Çiğli Panjur Sistemleri, Alüminyum panjur içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü önler. Kış aylarında %30’a varan ısı yalıtımı sağlar. Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek yakıcı güneşin etkisini azaltarak serin ve rahat ortamlar oluşturmak elinizdedir. Alüminyum panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İzmir Çiğli Panjur Sistemleri

İzmir Çiğli Panjur Sistemleri, Her türlü yapıya uyum sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır. Alüminyum panjur sistemleri yapınızı, kar, fırtına, toz, ses, şiddetli rüzgar, gürültü, sert cisimlerden ve yabancı bakışlardan korur. Alüminyum panjurların en başta gelen özelliği ise; konut ve işyerlerinizin kapalı iken kötü niyetli saldırılardan, hırsızlardan koruyarak rahat ve huzurlu bir ortam sağlamasıdır.

Batı Metal olarak firmamız bünyesinde panjur imalatı ve montajı hizmeti vermekteyiz. Gerektiği durumlarda da onarım bakım hizmeti ile de müşterilerimizin daima hizmet almasını sağlamaktayız.